Publiczne Przedszkole w Gminie Lipnica Wielka

Przedszkole bierze udział w konkursach Gminnych, przedszkolnych oraz rekordach Guinnessa, m. in.  konkurs na wielkanocną palmę, bezpieczny przedszkolak, moje drzewo genealogiczne.

1. Konkurs na Palmę Wielkanocną 13 kwiecień 2003r.- nagroda w kategorii palmy wysokie.

2. Konkurs na Palmę Wielkanocną 13 kwiecień 2014r.- nagroda I miejsce w kategorii palmy średnie.

3. Gminny Konkurs Szopek- Orawskie Betlejemy 27 grudzień 2012r.- nagroda I miejsce w kategorii prace wspólne.

4. Dyplom za udział w XXX Jubileuszowym Święcie Pasterskim w Lipnicy Wielkiej na Przywarówce.4. 07. 2004 r.

5. Szkolny Konkurs „Niech tradycja kolędowania przetrwa pokolenia”- styczeń 2011r.

6. Certyfikat poświadczający, że placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest kultywowanie tradycji świątecznych.  Akademia Przedszkolaka 2015/2016r.

7. Nasze przedszkole w gronie innych placówek z całej Polski ustanowiło REKORD GUINNESSA, w kategorii „największa liczba dzieci szczotkujących razem zęby”.              30 wrzesień 2014r.

8. Gminny Konkurs Szopek- Orawskie Betlejemy 15 grudzień 2015r.- nagroda I miejsce w kategorii prace wspólne.

9. VI edycja Wielkiego Konkursu Ekologicznego dla Przedszkoli 2015 organizowanego pod hasłem „Zrób to sam”.